Корзина
Нет отзывов, добавить
+380 63 866-13-18
+380
63
866-13-18
+380
99
259-99-85
Центр садовых товаров и услуг "Квіткосвіт"
Чому гинуть квіти

Чому гинуть квіти

Чому гинуть квіти
Короткі поради. На що звернути увагу при придбанні, транспортуванні та догляді за горшковими квитами.

18.08.17

Чому рослини гинуть

Ви придбали горшкові рослини

Придбані квітучі горшкові хризантеми та цинерарії спочатку бувають чарівними, але квітки в’януть та нові суцвіття не з’являються, рослину викидають . На справді так і має бути – ці рослини не довговічні, та навіть досвідченим квітникарям доводиться викидати їх після цвітіння. Але як що вони загинули всього через декілька діб після придбання, це означає що ви щось робите не так. Купуйте рослини на яких більше бутонів ніж розкритих суцвіть. Рослини як всім відомо це живі створіння для яких треба створити відповідні умови життя , навіть найпристосованіші до тяжких та змінних умов види потребують деякої уваги. Тому при придбанні рослини подивіться рекомендації на етикетці, проконсультуйтеся фахівцем чи найдіть рекомендації власноруч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рослини прибули в поганому стані

Таке може трапитись, Якщо ви придбали неякісний матеріал. Можливо, рослини тримали в погано освітленому чи занадто теплому приміщенні з сухим повітрям та неправильно зрошували. Хоча скоріш до всього справа в тому, як ви везли рослину до дому. Тривала мандрівка у багажнику авто у спекотний день в літку може бути для рослини смертельною , так само як і зимне повітря у зимку, як що перед тим як транспортувати рослину її як слід не запакувати. Якщо ви придбали рослини у інтернет магазині наприклад у п'ятницю чи суботу , то попрохайте продавця зробити відправку у понеділок ,щоб рослина як найменше знаходилась у подорожі. Як що з вечора відправити ,а на наступний день забрати то як показує досвід , рослини доїжджають неушкодженими при умові належної упаковки.

 

Ви придбали примхливу рослину

Звичайна проблема. Якщо Ви придбали рослину ,не дізнавшись які йому потрібні умови та догляд , то воно може досі швидко загинути на відведеному йому місці. Справа не в тому що у Вас «тяжка» рука чи погана енергетика ,справа в умовах які ви можете створити за для рослини на тому чи іншому місті. Деякі рослини можуть виживати та навіть непогано себе почувати в різних умовах, але є вередухи, котрі потребують обов'язково виконання своїх примх. Не купуйте примхливих рослин якщо не впевнені, що можете їм створити необхідні умови.

 

 

 

 

Їх залили

Най поширеніша проблема, якщо гинуть декілька рослин одразу у зібранні. Справа в тому, що досить не багато рослин ,спроможних вижити у постійно перезволоженому ґрунті, більшість скоріш до всього загине, якщо їх постійно пере-зволожувати. При дотриманні основних вимог що до зрошування рослин ,вам більше не доведеться жалкуватися, що все, до чого ви доторкаєтесь гине.

 

 

 

 

Пересохла почва

Рослини страждають від недоліку вологи навколо коренів. У більшості рослин першою ознакою пересихання є млявість листя. Це попередження не варто ігнорувати (при засусі та надмірному зрошенні листя млявіють, але по різному, важливо не переплутати). На цьому етапі зволоження ґрунту практично завжди призводить до повного відновлення рослини, але у деревних рослин можливі більш важкі наслідки: якщо пересихання коренів досягло критичної позначки, то листя опадуть ,до речі швидко та повністю. Регулярно зрошуйте рослини у відповідності до рекомендацій, а якщо ця умова не виконувалась ,не чекайте що ваша зів'яла рослина одужає.

 

 

 

Вони застудилися

Від цього взимку найчастіше гинуть рослини, що знаходяться на підвіконні. Якщо у морозну ніч зачинити штори, вони припинять доступ теплого повітря з кімнати, та рослини опиняться у «морозилці» , а для рослин різкі перепади температур най згубні. В таких випадках, ліпше не зачиняти штори чи перенести квіти у глиб кімнати.

 

 

 

 

 

 

В них сонячний удар

Ця проблема є повною протилежністю попередній. Від неї страждають рослини на північному підвіконні у середині літа. Скло посилює дію сонця, та рослини страждають вдвічі: Гарячі промені опікають листя ,коли корені печуться у ґрунті. Щоб запобігти подібним проблемам, у майбутньому розміщуйте на півночі стороні сонцелюбні рослини, але навіть їм потрібне притемнювання від полуденного сонця.

 

 

 

 

Ви тримали їх у темній

Недостатнє освітлення — одна з основних причин поганого цвітіння та кволості рослин, але вона зрідка призводить до загибелі рослини. Рослина якій не вистачає світла, витягується, слабшає, та в нього тьмяніють листя, і воно зовсім або майже не квітне. У напівтіні це може продовжуватися місяцями і навіть роками. Завжди звертайте увагу на рекомендації що до освітлення конкретної рослини ,та вибирайте місце що відповідає потребам рослини у світлі.

 

Предыдущие статьи